Čtvrtek v 14:00 (odpolední)

Jak úspěšně nastartovat projekt

Jazyk: Čeština | VŠEM, Map | Místnost 101, 1. patro

1 500,00 Kč (bez DPH)

Jiří Krátký

trenér a konzultant | PM CONSULTING


Jirka žije projektovým řízením. Řídí vlastní projekty, trénuje projektové manažery, pomáhá firmám zlepšovat se v řízení projektů. Více, než 7000 lidí shlédlo jeho videokurz základů projektového řízení na SEDUO.CZ. Jirka je viceprezident národní asociace projektových manažerů IPMA Česká republika, autor výzkumů o stavu projektového řízení v ČR a spoluautor simulačních her na téma projektového řízení.

Proč jít na školení?

icon-red-one.svg

Získáte nástroj - Canvas projektový záměr - dobré konkrétní zadání pro jakýkoliv projekt

icon-red-two.svg

Budete umět definovat konkrétní měřitelný cíl projektu a odlišit jej od přínosů či výstupů

icon-red-three.svg

Naučíte se základům projektového řízení - budete znát, jaké jsou fáze projektu a na co byste neměli zapomenout v jednotlivých fázích

icon-red-four.svg

Sestavení Canvas projektového záměru se naučíte na společné případové studii a budete si jej moci vyzkoušet na vlastním projektu a zkonzultovat s lektorem

icon-red-five.svg

Dozvíte se, proč by neměl cíl projektu určovat způsob svého dosažení

icon-red-six.svg

Naučíte se, jak se zadavatelů projektu dobře ptát, abyste získali konkrétní konkrétní zadání

Co se naučíte?

Z českých i mezinárodních výzkumů vyplývá, že jednou z hlavních příčin neúspěchu jakýchkoliv projektů je nejasné a nekonkrétní zadání projektu. Na školení se na případové studii naučíte, jak sestavit projektový záměr, který se vejde na jednu A4, a zároveň obsahuje všechny důležité informace o projektu. Vyzkoušíte si, jak vydolovat ze zadavatele projektu konkrétní parametry projektového záměru. Naučíte se dobře definovat cíl projektu a odnesete si nástroj - Canvas projektový záměr, který budete moci druhý den využít ve Vaší praxi.

Řídíte marketingové projekty? Čeká Vás v budoucnu těžká pozice projektového manažera? Nebo jste zadavatelem marketingových projektů? Pak je školení šito na míru právě Vám.

Potřebné znalosti

Žádné vstupní znalosti nejsou třeba, zkušenosti s projekty aspoň v roli člena projektového týmu jsou vítané. Každý účastník by si měl připravit příklad projektu z vlastní praxe, pro který se naučí sestavit kvalitní projektový záměr.


Další školení z dopoledního bloku

info@marketingfestival.cz

Marketing Festival s.r.o.
Renneská třída 393/12
639 00 BRNO - Štýřice

IČ: 01646486
DIČ: CZ01646486

Bankovní účet: 2600413633 / 2010
IBAN CZ5920100000002600413633
SWIFT: FIOBCZPPXXX

© 2019 Marketing Festival s.r.o.

gopay logo

hexadesign logo motionhouse logo