Čtvrtek v 10:00 (dopolední)

Analytika a konverzní cesty na Instagramu

Jazyk: Čeština | VŠEM, Map | Místnost 401, 4. patro

1 500,00 Kč (bez DPH)

Katka Pavlíčková

Specialistka na Instagram | BUSINESSGRAM


Katka od roku 2015 pomáhá podnikatelům i firmám rozklíčovat, jak pochopit Instagram a jak se zbavit stereotypů a návyků z jiných sociálních sítí. Díky jejímu "šťourání" v aplikaci, testování nových funkcí i strategií a neustálému sledování trendů, dokáže svým klientům předat plné know-how a najít pro ně vhodný formát prezentace. Její dlouholeté zkušenosti s výrobou vizuálního obsahu jí umožňují klientům pomoct s nastavením interních postupů tak, aby zvládli většinu tvorby za použití vlastních zdrojů.

Proč jít na školení?

icon-red-one.svg

Katka vás kompletně provede všemi možnostmi analytiky na Instagramu a pomůže vám pochopit souvislosti mezi čísly

icon-red-two.svg

Naučíte se, proč nedávat do jediného funkčního odkazu na Instagramu titulku vašeho webu a pochopíte, že nemá smysl házet followerům klacky pod nohy dřív, než nakoupí

icon-red-three.svg

Dozvíte se, jaké externí aplikace pro měření Instagramu existují a co z nich můžete vyčíst

icon-red-four.svg

Můžete získat odpovědi, proč vám některé typy obsahu fungují méně a některé více.

Co se naučíte?

Na školení kompletně projdeme veškeré analytiky, které Instagram nabízí. Podíváme se na obsah na profilu, ve Stories i v IGTV. Zjistíte, odkud k vám chodí fanoušci, jak výkonné používáte hashtagy nebo jak dlouho se dívají na vaše Stories a zda-li je dost motivují k akci.

Dozvíte se, jaké existují možnosti průchodů na váš web, jak fanouškům usnadnit cestu k nákupu jinak, než přes Shoppable tagy a zjistíte, že i bez funkce Swipe-Up můžete fanoušky přesměrovat tam, kam potřebujete.

Potřebné znalosti

Účastníci školení by měli mít přístup k firemnímu Instagramovému účtu, na kterém minimálně měsíc aktivně tvoří obsah a zvládají ovládat aplikaci po uživatelské stránce. Školení není vhodné pro člověka, který považuje číslo followerů za hlavní metriku výkonu Instagramu. Školení je vhodné pro účty zaměřené na prodej zboží i služeb.


Další školení z odpoledního bloku

info@marketingfestival.cz

Marketing Festival s.r.o.
Renneská třída 393/12
639 00 BRNO - Štýřice

IČ: 01646486
DIČ: CZ01646486

Bankovní účet: 2600413633 / 2010
IBAN CZ5920100000002600413633
SWIFT: FIOBCZPPXXX

© 2019 Marketing Festival s.r.o.

gopay logo

hexadesign logo motionhouse logo